BestGym.sk - eshop na mieru

Prečo sa oplatí investovať do vlastného riešenia?

E-shop BestGym sa venuje výživovm doplnkom v oblasti fitness. Dané riešenie je ukážkovým príkladom, ako by mal vyzerať e-shop pre potreby malej respektíve stredne veľkej firmy. Profesionálny vzhľad, prehľadná a zároveň pútavá grafika, prepracované užívateľské rozhranie (UI) spolu s naprogramovanými prvkami presne podľa potrieb - toto všetko robí z webu predajný kanál, ktorý prináša zisk.

Všetky e-shopy v SEO Guru robíme na mieru. Je nám totiž jasné, že malý obchod s ethno oblečením bude vyžadovať úplne iné prvky ako spoločnosť ponúkajúca výživové doplnky v oblasti fitness (populárne, vysoko konkurenčné odvetvie).

Unikátna funkcionalita

Bežné internetové obchody ponúkajú delenie tovaru väčšinou len podľa kategórii, výrobcu, či ceny. V tomto prípade je výnimočným prvkom možnosť navoliť si konkrétne ingrediencie, ktoré by mal požadovaný produkt obsahovať. Pre priaznivcov fitness je toto funkcia na nezaplatenie. Vďaka nej vedia uprednostniť kúpu v BestGym pred ostatnými e-shopmi v podobnej oblasti.

Na mieru sme riešili taktiež aj vernostný systém napojený na rozhranie webu. Na základe predchádzajúcich nákupov dokáže registrovaným užívateľom automaticky započítať do konečnej ceny zľavu vo výške 2-12%. Rovnako bola nami implementovaná aj platobná brána spolu s napojením na kuriérsku firmu.

Responzívny dizajn

Pre stránku bol vytvorený dizajn, ktorý je plne responzívny, t.j. bude sa zobrazovať správne ako na PC, tak aj na mobilných telefónoch alebo tabletoch. Vzhľad pôsobí vysoko profesionálne a tým pádom vzbudzuje dôveru u nových návštevníkov (či potenciálnych veľkoobchodných odberateľov) a pomáha ich konvertovať na pravidelných zákazníkov.

Články ako podpora SEO

V rámci konzultácii, ktoré poskytujeme pri tvorbe webových riešení bezplatne, sme klientovi odporučili ku webu pridať aj možnosť blogu. Ten sa tohto nápadu chopil a na základe vlastných vedomostí a skúseností vytvoril pútavý obsah, ktorý je relevantný pre potenciálneho klienta. Na jednej strane je týmto budované povedomie o značke BestGym, a taktiež to pomáha z hľadiska SEO - stránka sa vo vyhľadávači objavuje vyššie na rôzne long-tail výrazy.

Investícia, ktorá sa vám vráti

Kvalitne naprogramovaný e-shop prináša klientovi pravidelný zisk, investícia do profesionálneho riešenia sa mu tak postupne vráti a umožní jeho biznisu ďalej rásť. Individuálny prístup, konzultácia na základe dlhoročnej praxe a skúsený tím - to sú kľúčové prvky, vďaka ktorým vám spolupráca so SEO Guru prinesie dlhodobé výsledky.

Naši klienti