Blog

Naše posvätné miesto. Pokúsime sa vám tu priblížiť prostredie firmy, jej kultúru a ľudí, ktorí za ňou stoja. Taktiež si na tomto mieste budete môcť prečítať odbornejšie články venujúce sa témam súvisiacim s vývojom webových riešení.

Ako môže microsite podporiť e-shop?

Ako môže microsite podporiť e-shop?

Ethno Sumba je náš klient. Ich e-shop má vo vyhľadávačoch výborné pozície. Pri vyhľadávaní kľúčových slov “ethno shop” a “ethno obchod” sa zobrazuje na prvých priečkach v organických výsledkoch. Keďže majitelia rozšírili sortiment vonných tyčiniek, chceli sme tento typ produktu podporiť. Spravili sme microsite špeciálne pre tyčinky.

>>> čítajte daľej

landing page

Ako využiť priestor domény skôr než spustíte stránku?

Kedysi bol internet plný prázdnych stránok s jednoduchým textom: "Stránka je vo výstavbe" Dnes si už mnohí webdizajnéri uvedomujú, že ak návštevník na takýto web narazí, je veľmi pravdepodobné, že sa už nevráti. Nemá prečo.

>>> čítajte daľej

ako na kvalitnú homepage

Najväčšie chyby na domovskej stránke a ako sa im vyhnúť

Domovskú či úvodnú stránku (z anglického homepage) môžeme považovať za vstupnú bránu webu. Jej hlavným účelom je cez ňu prejsť. Dostať sa hlbšie do štruktúry webu, k obsahu, ktorý nás zaujíma. Zdá sa vám to jednoduché? Existuje mnoho spôsobov, ako návštevníkov odradiť.

>>> čítajte daľej

sťahovanie

SEO Guru rastie alebo Ako sme sa presťahovali do nových priestorov

A je to tu! Celá firma SEO Guru sa kompletne presťahovala do nových priestorov. V kancelárii v Rači sme sa už dlhšie tlačili, nehovoriac o tom, že to bolo dosť od ruky. Presun bol vzhľadom na rapídny rast už nevyhnutný. Teraz sa nachádzame vo vynovenej velikánskej budove v tichom prostredí blízko centra, s parádnym výhľadom na celú Bratislavu.

>>> čítajte daľej

Naši klienti